search
REKLAMA
News

AVENGERS: KONIEC GRY wraca do kin z nową sceną

Łukasz Budnik

20 czerwca 2019

REKLAMA

Marvel nie daje zapomnieć o swoim gigantycznym hicie. Kevin Feige, producent i osoba która trzyma w ryzach całe kinowe uniwersum Marvela, potwierdził, że do kin trafi nowa wersja Avengers: Końca gry.

Choć może to przywodzić na myśl rozszerzoną wersję filmu, chodzi tak naprawdę o dodatkowy materiał już po napisach końcowych. Feige zapowiedział, że po obejrzeniu całości na widzów czeka kilka niespodzianek – usunięta scena, pewien hołd i kilka innych atrakcji. Nie wiadomo jednak, co dokładnie ma przez to na myśli.

Nowa wersja filmu trafi do amerykańskich kin 28 czerwca, dokładnie tydzień przed kolejnym filmem serii – Spider-Manem: Daleko od domu. Niewykluczone więc, że dodatkowy materiał będzie powiązany bezpośrednio z kontynuacją perypetii Petera Parkera. Marvel z pewnością ma też nadzieję, że nowa wersja filmu pozwoli na wygranie z Avatarem w walce o pierwsze miejsce na liście najlepiej zarabiających filmów wszech czasów. Avengers nadal brakuje do zwycięstwa około 45 milionów dolarów. Co ciekawe, gdy Avatar trafił do kin w reedycji, zarobił 11 “tylko” milionów. Czy Avengers wciąż mają szansę trafić na szczyt? Okaże się zapewne za tydzień.

Jesteście ciekawi dodatkowego materiału?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA