search
REKLAMA
News

ARMIE HAMMER rezygnuje z roli w serialu o kulisach OJCA CHRZESTNEGO

Łukasz Budnik

29 stycznia 2021

REKLAMA

Armie Hammer nadal mierzy się z konsekwencjami skandalicznych doniesień na jego temat. W związku z oskarżeniami o kanibalizm na początku miesiąca aktor poinformował w zeszłym tygodniu, że rezygnuje z roli w nowym filmie zatytułowanym Shotgun Wedding. Niedługo potem został rozliczony z niewybrednego żartu opublikowanego na Instagramie, natomiast później jego była partnerka dolała oliwy do ognia, twierdząc, że aktor chciał wyciąć na niej swój inicjał i mówił o zjedzeniu jej żeber. 

Wszystko to zaowocowało tym, że Hammer opuścił kolejny projekt, w którym miał wziąć udział – tym razem chodzi o serial The Offer przeznaczony na platformę Paramount Plus, który ma opowiadać o kulisach realizacji Ojca chrzestnego. Hammer miał zagrać główną rolę Ala Ruddy’ego, producenta słynnego filmu. Dziesięcioodcinkowa seria pokaże, jakie doświadczenia spotkały twórcę w czasie kręcenia dzieła Coppoli. Rozpoczęły się poszukiwania nowego odtwórcy głównej roli. Sam Hammer nie skomentował jeszcze faktu odejścia.

Przypomnijmy, że w pierwszym tygodniu stycznia do sieci trafiły fragmenty rozmów z rzekomymi wypowiedziami aktora z 2016 roku, w których Hammer miał pisać do adresatki o swoich fantazjach seksualnych, w tym informować, że jest kanibalem i że ma chęć wypić jej krew, jak również użyć jej jako lubrykantu podczas seksu analnego. Wiadomości szybko rozprzestrzeniły się w sieci, gdzie można natknąć się teraz na wiele postów dotyczących kanibalizmu aktora. W oświadczeniu aktor stwierdził, że nie odpowie na te „bzdurne oskarżenia”.  Twierdzeniom na temat Hammera zaprzeczył też jego prawnik.

Aktora będzie można w kolejnych miesiącach oglądać w ukończonych już Śmierci na Nilu oraz thrillerze Crisis. Według aktualnych informacji ma także pojawić się w zapowiedzianej kontynuacji Tamtych dni, tamtych nocy.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA