search
REKLAMA
News

ARMIE HAMMER przeprasza Miss Kajmanów za kontrowersyjny wpis z Instagrama. “Głupia próba żartu”

Łukasz Budnik

19 stycznia 2021

armie hammer
REKLAMA

Armie Hammer, znany między innymi z Tamtych dni, tamtych nocy oraz The Social Network, w zeszłym tygodniu poinformował, że rezygnuje z roli w nowym filmie zatytułowanym Shotgun Wedding. Jako powód określił “podłe ataki na jego osobę” w social mediach.

Tydzień temu do sieci trafiły fragmenty rozmów z rzekomymi wypowiedziami Hammera z 2016 roku, w których aktor miał pisać do adresatki o swoich fantazjach seksualnych, w tym informować, że jest kanibalem i że ma chęć wypić jej krew, jak również użyć jej jako lubrykantu podczas seksu analnego. Wiadomości szybko rozprzestrzeniły się w sieci, gdzie można natknąć się teraz na wiele postów dotyczących kanibalizmu aktora. W oświadczeniu aktor stwierdził, że nie odpowie na te “bzdurne oskarżenia”.

Niedługo później o Hammerze zaczęto mówić w innym kontekście – upubliczniono bowiem posty z jego prywatnego Instagrama (nie posługiwał się tam swoim nazwiskiem), gdzie pisał między innymi o testach na obecność narkotyków, oraz że “rozwód to zabawa, ale nie taka jak dragi”). Wśród postów było także nagranie ze skąpo odzianą kobietą, które aktor podpisał następująco: “Moja była (nie bez powodu) żona odmawia powrotu do Ameryki z moimi dziećmi. Muszę więc wrócić na Kajmany, co jest do dupy. Są też i pozytywy, jak ru**anie tam Miss Kajmanów“. Na wpis zareagowali organizatorzy wyborów Miss, zapewniając, że kobieta z nagrania nie ma z nimi nic wspólnego oraz że potraktowali sprawę z powagą i zgłosili ją na policję. Dodali, że przedstawienie kobiety z filmiku w taki sposób przeczy ich standardom.

Hammer wystosował przeprosiny:

Przepraszam za jakiekolwiek zamieszanie, które mogła wywołać moja głupia próba żartu. Wyrazy współczucia dla Miss Kajmanów, której nie znam, i całej organizacji, jako że nie miałem zamiaru insynuować, że to faktycznie Miss Kajmanów.

Aktora oglądaliśmy niedawno w Rebece Netfliksa. Pojawi się też w Śmierci na Nilu oraz – według aktualnych informacji – w zapowiedzianej kontynuacji Tamtych dni, tamtych nocy.

Okaże się, czy bieżąca sytuacja wpłynie znacząco na karierę aktora.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA