search
REKLAMA
News

Adele odradzała JENNIFER LAWRENCE udział w filmie science fiction “Pasażerowie”. “Mogłam posłuchać”

Jennifer Lawrence promuje nowy film.

Łukasz Budnik

2 listopada 2022

REKLAMA

Jennifer Lawrence promuje aktualnie film Most, który ma zadebiutować w piątek na Apple TV+. Przy okazji jednego z wywiadów wspomniała o widowisku science fiction Pasażerowie, w którym wystąpiła wraz z Chrisem Prattem. Produkcja z 2016 roku została źle przyjęte przez widzów i krytyków, jednak zarobiło ponad 300 milionów dolarów przy budżecie 100 milionów.

W rozmowie z The New York Times, Lawrence zdradziła,  że po zakończeniu serii Igrzyska śmierci zaczęła czuć rozczarowanie fanów, a potwierdzeniem tego stali się Pasażerowie. Okazuje się, że występ w filmie odradzała jej przyjaciółka – wokalistka Adele.

Adele mówiła, żebym tego nie robiła! Mówiła, że filmy o kosmosie stają się nowymi filmami o wampirach. Mogłam jej posłuchać.

W tym samym wywiadzie Lawrence zdradza, że w 2018 roku opuściła swoją dotychczasową agencję CAA, jako że kilka filmów z jej udziałem stało się zawodem dla fanów.

Czułam się bardziej jak celebrytka niż aktorka, odcięta od kreatywności i wyobraźni. Dowiedziałam się, że wielu cenionych przeze mnie twórców miało gotowe scenariusze, które nawet do mnie nie docierały.

Moście Lawrence wciela się w rolę Lynsey, żołnierki próbującej ułożyć sobie życie po powrocie do Nowego Orleanu po traumatycznym wypadku. Kobieta zawiązuje więź z miejscowym mechanikiem – w tej roli Brian Tyree Henry. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA