Connect with us

Felietony - Cykle

Bollywood nie lubi Tuska

BOLLYWOOD NIE LUBI TUSKA to film, w którym akcja z Bollywood spotyka polską rzeczywistość. Czy sztuka uliczna zaskoczy wszystkich?

Published

on

Bollywood nie lubi Tuska

Jakiś czas temu w Warszawie gościła bollywoodzka ekipa filmu „Kick” z Salmanem Khanem w roli głównej. Przybysze z Delhi kręcili w naszej stolicy scenę, w trakcie której dwupiętrowy autobus rodem z londyńskich ulic spada do Wisły z Mostu Gdańskiego.

Advertisement

kick-1

W sieci możemy oglądać już zwiastun filmu. Jest oczywiście tak, jak to w bollywoodzkich sensacyjniakach – szał, wystrzał, skok, wszystko lata, pali się, piękne dziewczyny płaczą, a piękni mężczyźni znają indyjską odmianę karate, którą nokautują przeciwników oraz prawa grawitacji. W polskiej sieci główną uwagę zwraca jednak zupełnie inny element trailera.

W trzynastej sekundzie filmu internauci wypatrzyli pewien ciekawy i wysoce artystyczny przejaw tak zwanej „sztuki ulicznej”. Niektórzy mówią, że w ramach antyrządowego protestu nadwiślańską stolicę odwiedził sam Banksy. Zresztą, sami spójrzcie (w ramach przyzwoitości pod zdjęciem zamieszczamy również trailer „Kicka”).

Advertisement

kick-tusk

Advertisement
Kliknij, żeby skomentować

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *