search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Zobaczcie szaloną reakcję fanów na pokazie SPIDER-MANA: BEZ DROGI DO DOMU

“Spider-Man: Bez drogi do domu” wzbudza zachwyt fanów postaci.

Łukasz Budnik

18 grudnia 2021

REKLAMA

W kinach króluje już Spider-Man: Bez drogi do domu, który cieszy się pozytywnymi recenzjami od krytyków, a przede wszystkim zachwyca fanów postaci, którzy entuzjastycznie reagują na wydarzenia z filmu. 

Przypomnijmy, że w widowisku Peter Parker mierzy się z konsekwencjami wydarzenia z końcówki Spider-Mana: Daleko od domu, w której Mysterio zdradził jego tożsamość całemu światu. O pomoc poprosi Doktora Strange’a. W ramach multiwersum wracają złoczyńcy znani z poprzednich filmów o Spider-Manie. Alfred Molina znów wciela się w Doktora Octopusa, Willem Dafoe w Zielonego Goblina, a Jamie Foxx w Electro.

Uwaga! Poniżej spoilery dotyczące fabuły. 

Ci, którzy wybrali się już na film, wiedzą, że zgodnie z przeciekami do fabuły dołączają także Tobey Maguire i Andrew Garfield jako inne wersje Spider-Mana. Według The Direct to właśnie ich pojawienie się wywołało szaloną reakcję widzów którzy wzięli udział w specjalnym pokazie dla fanów. Zobaczycie ją poniżej:

Na ten moment Bez drogi do domu cieszy się oceną 9,1 na portalu IMDb (przy ponad 100.000 głosów). Z kolei w serwisie Rotten Tomatoes 99% zweryfikowanych użytkowników wystawiło mu pozytywną notę.

Tutaj znajdziecie naszą recenzję.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA