search
REKLAMA
Znalezione w sieci

WANDAVISION niczym DZIECKO ROSEMARY. Fanowski plakat serialu Marvela

Łukasz Budnik

9 lutego 2021

REKLAMA

Od kilku tygodni na Disney+ trwa emisja pierwszego serialu MCU – WandaVision. Twórcy z każdym odcinkiem zdradzają nam coraz więcej szczegółów na temat świata sitcomów, w którym żyją tytułowi bohaterowie grani przez Elizabeth Olsen i Paula Bettany’ego, jednocześnie dorzucając kolejne zagadki i szokując fanów Marvela.

W trzecim odcinku Wanda urodziła widziane już w zwiastunach bliźniaki, choć trudno powiedzieć, by przebieg ciąży był normalny – dzieci pojawiły się bowiem już po 30 minutach. Artysta podpisujący się jako Butcher Billy stworzył fanowski plakat tego odcinka, nawiązując do innej produkcji podejmującej temat nietypowej ciąży – słynnego Dziecka Rosemary Romana Polańskiego. Jak wiemy, tytułowa bohaterka grana przez Mię Farrow odkrywa, że urodziła dziecko szatana. Fani MCU podejrzewają, że w WandaVision także pojawi się Mefisto i to on okaże się antagonistą.

Poniżej fanowski plakat WandaVision oraz oryginał będący jego inspiracją:

Finał WandaVision zostanie pokazany 5 marca, a dwa tygodnie później widzowie zobaczą pierwszy odcinek kolejnego serialu Marvela – The Falcon and the Winter Soldier.

Interesują was seriale Marvela?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA