search
REKLAMA
Znalezione w sieci

VENOM Toma Hardy’ego kontra SPIDER-MAN Andrew Garfielda na fanowskiej grafice

Maria Grzybowska

1 kwietnia 2021

REKLAMA

Trwa realizacja kontynuacji filmu Venom. W reżyserowanym przez Andy’ego Serkisa sequelu tytułowy bohater zmierzy się z Cletusem Kasadym, brutalnym seryjnym mordercą, doskonale znanym przez fanów komiksu jako Carnage. W Kasady’ego wciela się Woody Harrelson, który pojawił się już w scenie po napisach z części pierwszej, gdy grany przez Toma Hardy’ego Eddie Brock odwiedził go w więzieniu. 

Choć pierwszy Venom w reżyserii Rubena Fleischera nie spotkał się z dobrymi opiniami ze strony krytyków, to pośród widzów wzbudził sympatię i stał się sukcesem finansowym, zarabiając 856 milionów dolarów na całym świecie. Tak że realizacja sequela nie jest zaskoczeniem. Tymczasem do sieci trafiła ilustracja pokazująca, jak mogłoby wyglądać spotkanie Venoma ze Spider-Manem w wersji Andrew Garfielda z Niesamowitego Spider-Mana. Autorem jest użytkownik Instagrama, erathrim20.

Venom

Do tej pory podejrzewano, że drugi Venom pojawi się w kinach w październiku tego roku, choć samo studio nie potwierdziło tego wprost – data trzymana była dla „niezatytułowanego sequela Marvela”. Dziś wiemy już oficjalnie, że kontynuacja trafi do kin 25 czerwca 2021 roku. Jest to dzień, w którym pierwotnie premierę miał mieć The Batman – film z Robertem Pattinsonem został jednak przesunięty na listopad 2021. Poznaliśmy też oficjalny tytuł filmu z Hardym. Brzmi on Venom: Let There Be Carnage. 

Czekacie na ten film?
Avatar

Maria Grzybowska

REKLAMA