search
REKLAMA
Znalezione w sieci

King Shark z filmu LEGION SAMOBÓJCÓW w wersji dla dzieci na fanowskim video. James Gunn reaguje

Maria Grzybowska

1 kwietnia 2021

REKLAMA

Na 6 sierpnia tego roku zaplanowana jest premiera filmu Legion samobójców Jamesa Gunna, widowiska będącego quasi-sequelem nie najlepiej przyjętej produkcji z 2016 roku (nie jest to ani w pełni kontynuacja, ani reboot).

W filmie występują m.in. Margot Robbie (która powraca oczywiście do roli Harley Quinn), Nathan Fillion, Joel Kinnaman, Jai Courtney, Michael Rooker, Jennifer Holland, Idris Elba i Sean Gunn, a także sam Sylvester Stallone, który użycza głosu postaci zwanej King Shark – bohater Stallone’a to humanoidalny rekin. Choć Stallone użycza Sharkowi głosu, fizycznie nie był na planie – ruchy rekina odtwarzał Steve Agee. W minionym tygodniu do sieci trafił pierwszy zwiastun nowego Legionu samobójców, który wzbudził pozytywne reakcje fanów, a King Shark od razu stał się jednym z ulubieńców. W jednym z fragmentów trailera postać zjada człowieka poprzedzając to słowami „mniam mniam”.

Legion samobójców
Plakat filmu “Legion samobójców” Jamesa Gunna.

 

Nie trzeba było długo czekać na kreatywny odzew fanów. Oryginalny trailer zaskoczył wysoką kategorią wiekową R oznaczającą, że film nie będzie wskazany dla osób poniżej 17 roku życia. Tymczasem jeszcze w dniu premiery zwiastuna James Gunn udostępnił na Twitterze fanowski filmik, w którym zmontowano sceny z zapowiedzi, w których pojawia się King Shark z piosenką dla dzieci, której bohaterem jest mały rekin, Baby Shark.

King Shark zadebiutował na kartach komiksu „Superboy” – było to w 1994 roku.

Czekacie na nową wersję Legionu samobójców?

Avatar

Maria Grzybowska

REKLAMA