search
REKLAMA
Znalezione w sieci

TOSS A COIN TO YOUR WITCHER w wykonaniu Chóru Akademii Morskiej w Szczecinie

Weronika Lipińska

23 grudnia 2020

REKLAMA

Prace nad drugim sezonem Wiedźmina od Netfliksa trwają, tymczasem atmosfera radosnego oczekiwania na premierę zdaje się zagęszczać.

Netflix nie ustaje w wysiłkach, żeby podsycić apetyt fanów produkcji z Henrym Cavillem w roli Geralta z Rivii. Z okazji nadchodzącej Gwiazdki, widzowie byli zaproszeni do udziału w kampanii „6 Days of Witchmas”, w ramach której do 21 grudnia pojawiały się w sieci ekskluzywne treści związane z produkcją i to od fanów zależało, jakie. Na oficjalnym koncie Wiedźmina na Twitterze odbywało się wydarzenie, podczas którego fani mogli brać udział w codziennych głosowaniach, w których do wyboru było albo przyjęcie z góry wiadomego prezentu albo powołanie się na Prawo Niespodzianki. Zwycięski wybór był ujawniany następnego dnia wraz z kolejnym prezentem i głosowaniem. Podczas zabawy do sieci trafiły różne materiały związane z produkcją, np. zdjęcia promocyjne, kompilacja wpadek, a nawet fragmenty scenariusza. Choć „6 Days of Witchmas” dobiegło już końca, kolejne materiały promocyjne wciąż debiutują w sieci. Wczoraj pisaliśmy o tym, że na oficjalnym koncie Netfliksa na YouTubie pojawiła się kompilacja serialowej piosenki Toss a Coin To Your Witcher w 12 językach.

YouTube ma oczywiście do zaoferowania dużo więcej w zakresie interpretacji przebojowej już piosenki autorstwa Jenny Klein (słowa), Sonyi Belousovej i Giony Ostinelli (muzyka) oraz Jacka Sykulskiego (aranżacja). Swego czasu bardzo popularne były choćby wersje heavy metalowe. Natomiast kilka dni pojawiła się też nasza rodzima realizacja wersji anglojęzycznej w wykonaniu Chóru Akademii Morskiej w Szczecinie. Bardzo wysoki poziom wykonania nie tylko utworu, ale też teledysku współfinansowanego przez Mecenat Kultury Miasta Szczecin oraz Pomorze Zachodnie zaowocowało kolejną świetną wariacją piosenki i spotkało się z entuzjastycznym odbiorem internautów:

Jaśnie oświecony Panie Rektorze, Panowie i Panie Dziekanowie, Drodzy Studenci, Panie Przewodniczący, ZAJEBISTE.

Teledysk i interpretację Toss A Coin To Your Witcher według Chóru Akademii Morskiej w Szczecinie znajdziecie poniżej.

Weronika Lipińska

Weronika Lipińska

REKLAMA