Znalezione w sieci

Jak brzmi słynne TOSS A COIN TO YOUR WITCHER w różnych językach? Kompilacja z WIEDŹMINA

Autor: Łukasz Budnik
opublikowano

W Wielkiej Brytanii trwają zdjęcia do drugiego sezonu Wiedźmina, przerwane wcześniej przez wykrycie koronawirusa u trzech osób z ekipy (niedawno kontuzji na planie doznał Henry Cavill, ale reszta ekipy kontynuuje pracę).

Twórcy serialu w ostatnim czasie stale podsycają oczekiwanie na kolejne odcinki – zaprezentowali nam już  kilka oficjalnych materiałów promocyjnych, głównie w postaci zdjęć, a dziś do sieci trafiła oficjalna kompilacja pokazująca, jak brzmi w różnych językach słynny utwór Toss A Coin To Your Witcher, znany u nas także jako Grosza daj Wiedźminowi. Przekonajcie się, oglądając poniższy klip:

Wciąż czekamy na zwiastun kolejnych odcinków. Zarys fabuły drugiego sezonu jest następujący:

Przekonany, że Yennefer zginęła w bitwie pod Sodden, Geralt z Rivii zabiera księżniczkę Cirillę w najbezpieczniejsze miejsce, jakie zna, swojego domu w Kaer Morhen. W czasie gdy królowie, elfy, ludzie i demony całego kontynentu walczą o dominację, Geralt musi chronić dziewczynę przed czymś znacznie bardziej niebezpiecznym: tkwiącą w niej tajemniczą mocą.

W drugim sezonie pojawi się kilka nowych aktorów. Zobaczymy aktora znanego widzom Gry o tron – Kristofera Hivju. Odtwórca roli Tormunda wcieli się w Wiedźminie w Nivellena, zamienionego w bestię mężczyznę, na którym ciąży klątwa. Poza nim ujrzymy Aishę Fabienne Ross (Dziewczyna z portretu) jako Lydię, Thue Ersteda Rasmussena (Szybcy i wściekli 9) jako Eskela, Yasena Atoura (Young Wallander) jako Coëna, Agnes Bjorn (Potwór) jako Vereenę, Paula Bulliona (Peaky Blinders) jako Lamberta oraz Kima Bodnio (Obsesja Eve) jako Vesemira.

Ostatnio dodane