search
REKLAMA
News

SYLVESTER STALLONE zastępuje Schwarzeneggera jako Terminatora w nowym deepfake’u. Mnóstwo cameo

Jak prezentowałby się Sylvester Stallone jako Terminator?

Łukasz Budnik

8 czerwca 2022

roombo
REKLAMA

Deepfake to technika obróbki obrazu, która umożliwia zamienienie twarzy osoby na filmie z twarzą kogokolwiek innego dysponując wyłącznie zdjęciem. Algorytmy sztucznej inteligencji i obróbka komputerowa pozwalają na stworzenie niezwykle realistycznych, choć fałszywych nagrań wideo. W sieci znajdziemy mnóstwo filmików wykorzystujących tę technologię, a teraz w sieci popularność zdobywa kolejny.

Autor popularnego kanału Ctrl Shift Face stworzył przeróbkę Terminatora, w której Arnold Schwarzenegger został zastąpiony Sylvestrem Stallone’em. Film został zatytułowany ROOMBO. Stallone to nie jedyna znana twarz, która pojawia się w deepfake’u – autor przemycił tam także wizerunki m.in. Kanye’ego Westa, Brada Pitta, Shelley Duvall, Jima Carreya a nawet Marka Zuckerberga. Niemałą niespodzianką jest to, kto “wcielił się” w tej wersji w Sarę Connor.

Filmik obejrzycie poniżej:

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA