search
REKLAMA
Znalezione w sieci

SUPERMAN istnieje w świecie THE BATMAN? Wskazuje na to nowe zdjęcie z planu

Łukasz Budnik

17 października 2020

REKLAMA

W ostatnich dniach w sieci pojawia się wiele materiałów z planu The Batman Matta Reevesa, realizowanego w Liverpoolu. Mieliśmy okazję przyjrzeć się kulisom tworzenia sceny pogrzebu oraz Batmanowi przygotowującemu się do skoku z wysokiego budynku, tymczasem udostępniono kolejne ciekawe fotografie.

Ekipa pracuje prawdopodobnie nad scenami dziejącymi się podczas Halloween, na co wskazują ludzie w kostiumach. Jeden z nich jest szczególnie interesujący, widzimy bowiem statystę w przebraniu Supermana. Może to wskazywać na to, że choć Reeves proponuje bardziej przyziemne i mroczne podejście do postaci Batmana, w jego świecie wciąż istnieją inni bohaterowie – w tym właśnie Superman. The Batman to odrębne uniwersum, które nie ma związku z tym rozpoczętym w 2013 roku przez Człowieka ze stali, zatem jeśli kiedykolwiek prawdziwy Superman miałby pojawić się u boku Batmana Pattinsona, zapewne nie grałby go Henry Cavill.

Na innym zdjęciu widzimy kogoś w przebraniu samego Batmana:

Oczywiście po jednej fotografii z planu trudno wnioskować, czy przebranie Supermana to jedynie mrugnięcie okiem, czy plan na to, by w przyszłości rozszerzyć uniwersum The Batman – na wyjawienie tej informacji przyjdzie nam jeszcze poczekać.

The Batman ma trafić do kin 4 marca 2022 roku. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA