Colin Farrell jako PINGWIN i Zoë Kravitz jako CATWOMAN na kolejnych zdjęciach z planu THE BATMAN

Autor: Łukasz Budnik
opublikowano

W połowie września zostały wznowione zdjęcia do The Batman (po tym, jak Robert Pattinson pokonał koronawirusa). Ekipa pracuje właśnie w Liverpoolu, gdzie niedawno kręcono jedną ze scen do filmu – pogrzeb postaci granej przez Ruperta Penry-Jonesa. Na portalu „Daily Mail” udostępniono wczoraj kilkanaście zdjęć z planu, na których mogliśmy zobaczyć Roberta Pattinsona w roli Bruce’a Wayne’a. 

Tymczasem w mediach społecznościowych pojawiły się kolejne zdjęcia, na których – oprócz Pattinsona – możemy też podejrzeć jak prezentują się Zoë Kravitz i Colin Farrell, którzy wcielają się kolejno w Catwoman i Pingwina. Farrell ukryty jest pod warstwą charakteryzacji – jego wizerunek okazał się zaskoczeniem dla fanów po premierze zwiastuna.

Zanim produkcja filmu została wznowiona, reżyser Matt Reeves miał gotowe dopiero 1/4 filmu. Premiera widowiska zapowiedziana jest aktualnie na 4 marca 2022 roku.

Oprócz Pattinsona, Kravitz i Farrella na ekranie zobaczyć mamy w The Batman m.in. Paula DanoJeffreya Wrighta oraz Andy’ego Serkisa, Johna Turturro i Petera Sarsgaarda. Film ma być opowieścią utrzymaną w klimacie noir, która skupi się na detektywistycznych umiejętnościach bohatera.

Ostatnio dodane