search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Powstał NESTFLIX, katalog FIKCYJNYCH filmów i seriali znanych z prawdziwych produkcji

W katalogu Nestflix znajdziemy kilkaset fałszywych filmów i seriali.

Łukasz Budnik

16 sierpnia 2021

REKLAMA

Angels with Filthy Souls Kevina samego w domuSimple Jack Jaj w tropikachInvitation to Love Miasteczka Twin PeaksThreat Level Midnight Biura. Co łączy te tytuły? Wszystko to fikcyjne filmy i seriale, które pojawiły się w prawdziwych produkcjach. Jedna z internautek postanowiła utworzyć ich katalog – w szczególnie ciekawej formie.

Wspomniany portal, uruchomiony 11 sierpnia, nazywa się Nestflix i wizualnie nawiązuje oczywiście do szaty graficznej streamingowego giganta. Sama autorka nazywa portal “wikipedią, która robi cosplay”. Istnieje opcja zgłaszania własnych propozycji. Dany tytuł musi być fikcyjny i nie może być jedynie wspominany przez bohaterów prawdziwego filmu czy serialu, muszą istnieć jego spreparowane fragmenty. Do tej pory autorka zebrała na swojej platformie ponad 400 tytułów, które mają swoje podstrony. Zaznaczmy przy tym, że oglądanie fragmentów nie jest dostępne, znajdziemy jednak informacje o kategorii wiekowej, czasie trwania oraz źródle danego tytułu.

Tutaj znajdziecie odnośnik do portalu.

Podoba wam się taka inicjatywa?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA