search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Nagranie WPADEK z planu 2. sezonu THE BOYS równie niecenzuralne, co serial

Weronika Lipińska

2 listopada 2020

REKLAMA

Na oficjalnej stronie The Boys na Twitterze pojawił się filmik, w którym zebrano najśmieszniejsze wpadki z planu podczas kręcenia 2 sezonu serialu. Nagranie zawiera mnóstwo przekleństw i różnych dziwnych sytuacji.

Serial produkcji Amazon Prime Video pokazuje rzeczywistość, w której oprócz zwykłych śmiertelników na świecie żyją też superbohaterowie, jednak nie tacy, do których przywykliśmy – tutaj większość przedstawicieli super rasy charakteryzuje wątpliwa moralność.  Chociaż 2 sezon dopiero co się zakończył oszałamiającym finałem, fani są głodni dalszego kontentu. Na otarcie łez pojawiło się nagranie z planu, na którym widać liczne znajome twarze i można podejrzeć, jak powstawały niektóre z najbardziej pamiętnych scen sezonu, w tym [SPOILER] konfrontacja Rzeźnika (Karl Urban) i Ojczyznosława (Antony Starr) w lesie. Filmik zawiera też nie mniej niecenzuralnych treści niż sam serial, ponieważ roi się w nim od wpadek. Poniżej możecie obejrzeć całość:

Powstanie 3 sezonu The Boys zostało potwierdzone jeszcze przed premierą sezonu 2, co pokazuje, jak bardzo Amazon Prime Videoamazon wierzy w sukces serialu.

Wiedzieliście już finał 2. sezonu?

 

Weronika Lipińska

Weronika Lipińska

REKLAMA