search
REKLAMA
Znalezione w sieci

LISA KUDROW wyjaśnia, dlaczego nigdy nie ogląda powtórek PRZYJACIÓŁ

Łukasz Budnik

13 lutego 2021

REKLAMA

Od zakończenia serialu Przyjaciele minie w tym roku 17 lat, jednak popularność kultowego sitcomu nie maleje. Jeszcze w tym roku na platformie HBO Max ma pojawić się specjalny program, w którym spotka się cała szóstka aktorów odtwarzających role tytułowej grupy, aby powspominać czas spędzony na planie. Gdy pozwoli na to sytuacja pandemiczna, specjalny odcinek zostanie zrealizowany z udziałem publiczności.

Potężna baza fanów Przyjaciół z pewnością już wielokrotnie widziała ulubione odcinki serialu, w przeciwieństwie do Lisy Kudrow, wcielającej się w Phoebe. Jak się okazuje, aktorka w ogóle nie ogląda sitcomu, który przyniósł jej taką popularność. W zeszłym roku Kudrow, w ramach spotkania zorganizowanego przez “Variety”, porozmawiała online z Jennifer Aniston i wyraziła nadzieję, że kiedyś uda jej się obejrzeć serial w towarzystwie reszty obsady – do tego czasu wstrzymuje się od seansów. Przy okazji innego wywiadu aktorka stwierdziła dodatkowo, że woli nie ryzykować sięgania po odcinki, ponieważ obawia się, że nie spodoba jej się własny występ. Kudrow wspomina jednak o swoich ulubionych momentach z serialu, w tym o fragmencie, w którym Phoebe krzyczy “Moje oczy!” widząc razem Monikę i Chandlera.

Aniston przyznała z kolei, że sama chętnie ogląda serial, jeśli trafi gdzieś na jego emisję. Ponadto, obie aktorki dodały, że świetnie się bawią oglądając wpadki z planu i śmiejąc z własnych pomyłek (Aniston opowiedziała, że spędzała tak czas z Courteney Cox).

Wspomniane na wstępie spotkanie aktorów pierwotnie miało być wyemitowane już w maju zeszłego roku. Na tę chwilę realizacja planowana jest na wiosnę. 

Avatar

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA