search
REKLAMA
News

Jak wyglądałoby połączenie STRANGER THINGS i “Świata według Kiepskich”? Do sieci trafiła parodia

Łukasz Budnik

13 lipca 2022

REKLAMA

Fanowska twórczość nie ma granic, co nieraz zostało już udowodnione w sieci. Dziś na YouTube pojawił się kolejny przykład, dzięki któremu możemy przekonać się, jak wyglądałoby połączenie Stranger Things Świata według Kiepskich.

Przeróbkę znajdziemy na założonym w 2012 roku kanale KaKa Projects, którego twórca opisuje się jako twórca randomowych “śmiesznych” filmików”; wszystkie filmiki na kanale mają łącznie ponad 30 milionów odtworzeń. Całość ma formę trailera i jest zatytułowana STRANGER THINGS ale to KIEPSCY | “KIEPSKIE THINGS”. Efekt końcowy zobaczycie poniżej:

Przypomnijmy, że na początku czerwca do sieci trafiła informacja, że Polsat nie zamierza kontynuować realizacji Świata według Kiepskich, który emitowany był od 16 marca 1999 roku. Jednym z powodów, dla których zdecydowano się nie przedłużać serialu, jest śmierć dwóch aktorów z głównej obsady: Mariana Kotysa (Paździoch) i Dariusza Gnatowskiego (Boczek). Ostatni sezon Kiepskich kręcony był jeszcze przed pandemią, a emitowany w okresie od października do grudnia 2021 roku.

Tymczasem Stranger Things doczeka się jeszcze jednego sezonu, którego data premiery nie została póki co podana.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA