search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Jak wyglądałby zwiastun TENET, gdyby film NOLANA powstał w latach 90.? Fanowski trailer

Łukasz Budnik

29 grudnia 2020

REKLAMA

Tenet Christophera Nolana to jeden z niewielu tegorocznych filmów, których premiera nie została przesunięta na 2021, pomimo panującej epidemii. Studio Warner Bros. liczyło na to, że widowisko Brytyjczyka przyciągnie do kin wielu widzów i okaże się sukcesem finansowym, jednak ostateczny wynik można nazwać rozczarowaniem. O ile na światowych rynkach Tenet zarobił 293 miliony dolarów, to w USA 53 miliony, co potwierdziło, że publika nie była jeszcze gotowa oblegać kin (część z nich była zresztą zamknięta). Było to jedną z późniejszych przyczyn decyzji Warner Bros. o wdrożeniu nowej strategii hybrydowej i wprowadzeniu przyszłorocznych premier zarówno do kin, jak i na HBO Max. 

Nie zmienia to faktu, że Tenet był jednym z najczęściej omawianych filmów kończącego się roku, a także – jak się okazuje – inspiracją dla fanów. Jeden z nich postanowił zmontować własny trailer widowiska, jednak z dodatkowym urozmaiceniem – pokazuje bowiem, jak mógłby wyglądać zwiastun Tenet, gdyby film Nolana powstał w latach 90. Oto efekt:

Podobało wam się najnowsze dzieło Nolana?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA