search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Jak wyglądałby NICOLAS CAGE jako TERMINATOR? Fanowska grafika

Łukasz Budnik

29 września 2020

terminator cage
REKLAMA

Debiutujący w zeszłym roku Terminator: Mroczne przeznaczenie – choć powróciły w nim gwiazdy oryginału Jamesa Camerona, Arnold Schwarzenegger i Linda Hamilton – nie przyciągnął tłumów do kin i na tę chwilę nie wiadomo, jak dalej potoczą się losy słynnej serii science fiction. Nie oznacza to, że jej temat nie przewija się wciąż w sieci – co więcej, nadal stanowi ona inspirację dla grafików promujących się w mediach społecznościowych.

Artysta posługujący się pseudonimem spdrmnkyxxiii umieścił na swoim Instagramie plakat przedstawiający wyobrażenie Terminatora granego przez… Nicolasa Cage’a. Żart został pociągnięty także przy okazji ewentualnego tytułu, który brzmi tutaj Cageinator. Autor stwierdził, że po zobaczeniu zdjęcia aktora musiał wykonać taką ilustrację. Obrazek zobaczycie poniżej:

https://www.instagram.com/p/CFmGpBFHSDr/

Cage – choć w karierze przymierzany był m.in. do roli Supermana, a na koncie ma dziesiątki ról – nie był do tej pory wiązany z serią Terminator. Kto wie, co przyniesie przyszłość!

Jak podobałby wam się taki casting?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA