search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Jak wyglądałaby EMILY BLUNT jako CZARNA WDOWA? Deepfake filmów MARVELA

Łukasz Budnik

23 września 2020

REKLAMA

Jeszcze w tym roku na ekrany kin ma trafić Czarna Wdowa, pierwszy solowy film o tej bohaterce, będący jednocześnie jej ostatnim występem w kinowym uniwersum Marvela. W postać tę od 2010 roku wciela się Scarlett Johansson, choć aktorka nie była pierwszym wyborem twórców – z rolą Czarnej Wdowy pierwotnie wiązana była Emily Blunt, która musiała jednak zrezygnować (w tym samym czasie pracowała też na planie Podróży Guliwera). 

Do sieci trafił nowy filmik z serii Deepfake, których twórcy dzięki technologii pokazują widzom, jak mogłyby wyglądać filmy z innymi aktorami w znanych rolach. Widzimy w nim, jak Emily Blunt prezentowałaby się w dotychczasowych filmach MCU (choć z głosem Johansson). Możecie to sprawdzić poniżej:

Temat Blunt i MCU nie cichnie do dziś – wielu widzów chciałoby ją zobaczyć w roli Sue Storm w nowej wersji Fantastycznej Czwórki. Z kolei mąż Blunt, John Krasinski, wiązany jest przez fanów z rolą Reeda Richardsa w tym samym projekcie.

Chcielibyście zobaczyć Blunt jako Czarną Wdowę?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA