search
REKLAMA
Znalezione w sieci

BATMAN Roberta Pattinsona w stroju zainspirowanym kostiumem ADAMA WESTA z lat 60. Nowa fanowska grafika

Łukasz Budnik

22 września 2020

the batman west
REKLAMA

W oczekiwaniu na The Batman fani postaci chętnie zajmują się tworzeniem fanartów związanych z widowiskiem w reżyserii Matta Reevesa. Nowe możliwości dał zwiastun filmu, w którym po raz pierwszy mieliśmy okazję zobaczyć Batmana w całej okazałości. 

Do sieci trafiła kolejna grafika, tym razem zainspirowana Batmanem w wykonaniu Adama Westa z klasycznego, campowego filmu i serialu z lat sześćdziesiątych. Filmowy kostium Roberta Pattinsona został urozmaicony dodaniem charakterystycznych linii na masce, jak również tradycyjnego symbolu w postaci nietoperze na żółtym, owalnym tle. Autorem jest grafik posługujący się pseudonimem houseofmat.

https://www.instagram.com/p/CFSDmy7l5nb/

Tymczasem prace na planie The Batman zostały niedawno wznowione po tym, jak Robert Pattinson odbył kwarantannę w następstwie zdiagnozowania u niego koronawirusa. Oprócz Pattinsona na ekranie zobaczyć mamy m.in. Colina Farrella, Zoë KravitzPaula DanoJeffreya Wrighta oraz Andy’ego Serkisa, Johna Turturro i Petera Sarsgaarda. Film ma być opowieścią utrzymaną w klimacie noir, która skupi się na detektywistycznych umiejętnościach bohatera.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA