search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Fanowski film BATMAN: DYING IS EASY jest już dostępny w sieci. “Fenomenalny”

Łukasz Budnik

11 marca 2021

batman fanfilm
REKLAMA

Bat in the Sun to niezależne studio produkujące filmy i muzykę, które na YouTubie działa od 15 lat. W swoim dorobku mają między innymi niezwykle popularne, wyświetlane przez miliony użytkowników filmy w których pokazują starcia słynnych postaci popkultury, m.in. Wolverine’a i Predatora. Ich nowym projektem jest Batman: Dying is Easy, opowiadający oczywiście o słynnym Człowieku-Nietoperzu.

W trwającym 25 minut filmie występują Kevin Porter (Batman), Aaron Schoenke (Joker) oraz Vera Bambi (Poison Ivy) i Michael Madsen jako Harvey Bullock. Schoenke odpowiada także za reżyserię, wraz z Seanem Schoenke. Fabuła skupia się na wizycie Batmana w Arkham Asylum, gdzie oprócz Jokera gościnnie pojawia się kilka innych złoczyńców ze świata DC. Produkcja  zyskuje poklask fanów, którzy określają go mianem fenomenalnego, a nawet lepszego niż kinowe filmy produkowane przez Warner Bros. Chwalone jest aktorstwo, kostiumy, scenariusz i dekoracje. Cały film obejrzycie poniżej:

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA