search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Fan z Kanady jest REKORDZISTĄ Guinnessa w liczbie wytatuowanych bohaterów MARVELA

Łukasz Budnik

16 lipca 2020

REKLAMA

Pisaliśmy dziś o tym, że jeden z miłośników Avengers: Końca gry postanowił przedstawić finałową bitwę w formie 16-bitowej animacji przypominającej stare gry. Swoje uwielbienie do uniwersum Marvela można wyrazić także w inny sposób, tak jak zrobił to Rick Scolamiero, który w 2018 roku został rekordzistą Guinnessa w liczbie wytatuowanych na ciele bohaterów tego świata.

Przygoda mężczyzny z tatuażami przedstawiającymi superbohaterów (i złoczyńców) rozpoczęła się w 2011 roku, gdy na jego przedramieniu uwieczniono Spider-Mana. Do 2018 roku na jego ciele powstało 31 tatuaży przedstawiających postaci Marvela, jak również inne wizerunki, m.in. Bruce’a Lee. Według samego Ricka, od zawsze był fanem komiksów Marvela i pomogły mu one przejść przez trudne czasy, więc przemówiło do niego, że mógłby je mieć na swoim ciele.

Prace nad tatuażami zajęły łącznie 350 godzin. Według Scolamiero, najbardziej bolesne były te na udach, przedstawiające Hulka i Black Cat.

Jak podobają wam się przedstawione na nagraniu tatuaże?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA