search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Jak mogłaby wyglądać ANYA TAYLOR-JOY jako BLACK CAT? Fanowskie grafiki

Według plotek, Sony chce, żeby Anya Taylor-Joy dołączyła do uniwersum Spider-Mana.

Łukasz Budnik

30 grudnia 2021

REKLAMA

Olbrzymia popularność Spider-Mana: Bez drogi do domu sprawiła, że w sieci pojawia się coraz więcej plotek dotyczących kolejnych filmów ze świata popularnego superbohatera. Kilka dni temu portal Giant Freaking Robot poinformował, że Sony chce zrealizować film o Felicii Hardy, znanej jako Black Cat, a do tej roli zatrudnić Anyę Taylor-Joy.

Black Cat grana przez Taylor-Joy miałaby dostać swój solowy film. Nie ma mowy o tym, z którym Spider-Manem mogłaby się ewentualnie spotkać w przyszłości – multiwersum obecne teraz w MCU daje jednak właściwie nieograniczone możliwości. Temat filmu o bohaterce przewija się już od miesięcy; wcześniej twierdzono jednak, że główną rolę zagra w nim Felicity Jones, która w Niesamowitym Spider-Manie 2 zagrała właśnie Felicię.

Black Cat zadebiutowała na kartach komiksu w 1979 roku. Od czasu pierwszego pojawienia się była już zarówno przeciwnikiem, jak i sprzymierzeńcem Spider-Mana. Miała z nim także romantyczną relację. Niesamowity Spider-Man 2 to jedyny kinowy film, w którym pojawiła się Felicia, choć bohaterka gościła m.in. w serialu animowanym i grach komputerowych. W sieci odnajdziemy już wizualizacje tego, jak Taylor-Joy mogłaby wyglądać jako Black Cat. Poniżej kilka przykładowych grafik. Ich autorami są użytkownicy Reddita – BFHDESIGN, Dellark oraz OffBr21.

Okaże się, czy nowe plotki staną się prawdą i w jakim kierunku Sony zdecyduje się pójść z postacią Black Cat. Studio już teraz eksploruje świat Spider-Mana w filmach poświęconych konkretnym postaciom. Dwóch produkcji doczekał się Venom, a już wkrótce na ekrany trafi Morbius z Jaredem Leto. Planowany jest też film o Kravenie Łowcy.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA