search
REKLAMA
Znalezione w sieci

Deepfake pokazuje, jak wyglądałby EWAN MCGREGOR jako OBI-WAN KENOBI w oryginalnych STAR WARS

Łukasz Budnik

30 listopada 2020

REKLAMA

Drugi sezon The Mandalorian podbija aktualnie serca fanów Star Wars, a już wkrótce to samo będzie mieć szansę zrobić kolejny serial realizowany dla Disney+. Będzie to produkcja o Obi-Wanie Kenobim, osadzona w czasie pomiędzy Zemstą Sithów, a Nową nadzieją i opowiadająca o pobycie kultowego mistrza Jedi na planecie Tatooine, gdzie udał się na wygnanie po tym, jak Imperium doszło do władzy. 

Do roli Kenobiego powróci Ewan McGregor, który wcielił się w tę postać w trylogii prequeli i – jak zgodnie twierdzą fani – był jednym z najjaśniejszych punktów filmów George’a Lucasa. Szkocki aktor nie miał łatwego zadania, bowiem do momentu premiery Mrocznego widma fani Gwiezdnych wojen kojarzyli Obi-Wana ze wspaniałą, docenioną nominacją do Oscara rolą Aleca Guinnessa w Nowej nadziei i pozostałych częściach oryginalnej trylogii. Mimo to, wywiązał się z zadania świetnie, a widzowie docenili nie tylko jego aktorstwo, lecz także podobieństwo jego postaci do starszego Obi-Wana.

Przy tej okazji warto przypomnieć Deepfake (film, w którym oryginalna twarz zostaje cyfrowo podmieniona inną), dzięki któremu możemy się przekonać, jak prezentowałby się McGregor, gdyby wystąpił w Nowej nadziei. Obejrzycie go poniżej:

Czekacie na powrót McGregora do roli Obi-Wana Kenobiego? Zdjęcia do miniserialu mają ruszyć wiosną 2021. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA