search
REKLAMA
News

CHRISTINA RICCI na planie jednego z filmów rozmawiała nago z członkami ekipy. Wyjaśniła powód

Christina Ricci opowiedziała o swoich doświadczeniach.

Łukasz Budnik

15 maja 2023

christina ricci
REKLAMA

Wciąż w emisji jest drugi sezon serialu Yellowjackets, w którym jedną z ról gra Christina Ricci. Aktorka zadebiutowała w kinie w wieku zaledwie 10 lat, a przez ten czas zdążyła zebrać wiele doświadczeń z planów. W zeszłym roku w rozmowie z Sydney Sweeney Ricci opowiedziała o tym, jaki sposób znalazła na to, by zmniejszyć zakłopotanie na planie w momencie, gdy grała nagie sceny.

Ricci stwierdziła:

Wystąpiłam kiedyś w filmie, w którym jestem naga właściwie cały czas [prawdopodobnie chodzi o “Jęk czarnego węża” lub “After.Life”]. Największy dyskomfort sprawiało mi nie samo bycie nago, ale fakt, że inni ludzie byli zakłopotani. Zrobiłam więc coś, co dziś pewnie by nie przeszło – po prostu cały czas byłam rozebrana. Dałam do zrozumienia, że to ja jestem osobą, która mogłaby mieć poczucie wstydu. Rozmawiałam nago z członkami ekipy i chciałam, żeby wszyscy przestali reagować na to, że jestem rozebrana, bo wtedy ja bym o tym zapomniała. I to działało. Ale to był jeden z niewielu razy, gdy występowanie nago nie było dla mnie niekomfortowe.

black snake moan

Sweeney w odpowiedzi stwierdziła, że ze strony Ricci był to tzw. “power move”, na co aktorka odparła żartobliwie, że z pewnością robiła wrażenie swoimi nieco ponad 150 cm wzrostu.

Ricci zauważyła też, że w tym momencie kobiety na planie mogą już mówić, że czują się niekomfortowo bez obawy, że zostaną np. pozwane przez producentów. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA