Znalezione w sieci

Star Wars VII – fotki z planu

Autor: Filip Jalowski
opublikowano

Jakiś czas temu publikowaliśmy film, w którym J.J. Abrams zachęcał do udziału w akcji charytatywnej, w ramach której można było stać się częścią ekipy filmowej nowej części Star Wars (udział w filmie jako statysta). Tłem filmu była zbudowana na arabskiej pustyni scenografia, a jednym z jego bohaterów muppet wykonany w klasyczny sposób, przywodzący na myśl dzieła Jima Hensona oraz Franka Oza. [LINK]

Film był ewidentnym mrugnięciem oka w kierunku fanów serii. Abrams jednoznacznie pokazał, że robiąc nową część gwiezdnej sagi nie chce odcinać się od tego, co zaważyło o wyjątkowości pierwszej trylogii. Pojawiła się nadzieja, że epizod VII nie będzie jedynie popisem mocy obliczeniowej komputerów, że do głosu znów dojdzie ekipa kreatywnych ludzi, którzy niekoniecznie spędzają długie godziny przy komputerze.

Dosłownie kilkanaście godzin temu w sieci pojawiły się zdjęcia z planu w Abu Dhabi. Fotografie jednoznacznie potwierdzają, że muppet z nagrania z Abramsem nie będzie jedynym elementem filmu wykonanym za pomocą klasycznych metod. Wszystko wskazuje na to, że MOC jest zarówno z Abramsem, jak i z ekipą odpowiedzialną za tworzenie elementów świata epizodu VII. Miejmy nadzieję, że pozostanie tak do samego końca produkcji.

sw-1

sw-2

sw-3

sw-4

sw-5

sw-6

sw-8

sw-9

sw-10

sw-11

sw-12

sw-13

sw-14

sw-15

sw-16

sw-17

sw-18

sw-19

sw-20

sw-21

sw-22

sw-23

sw-24

sw-25

sw-26

EXCLUSIVE Production work is underway on the set of the most eagerly anticipated Hollywood blockbuster for years; Star Wars Episode VII.

sw-28

EXCLUSIVE Production work is underway on the set of the most eagerly anticipated Hollywood blockbuster for years; Star Wars Episode VII.

Ostatnio dodane