search
REKLAMA
News

Zobaczcie teaser filmu AQUAMAN I ZAGINIONE KRÓLESTWO. Pełny zwiastun filmu w tygodniu

Aquaman wróci na ekrany w tym roku.

Łukasz Budnik

11 września 2023

REKLAMA

Na grudzień tego roku zapowiedziano premierę kontynuacji przeboju DC – Aquaman. Prace nad sequelem zatytułowanym Aquaman i zaginione królestwo rozpoczęto już dwa lata temu, jednak premiera filmu została przeniesiona o rok. Do sieci trafił teaser widowiska, który zapowiada też pełny zwiastun.

Oprócz  Jasona Momoy powtarzającego rolę Aquamana, w sequelu powrócą Patrick Wilson jako Orm, Yahya Abdul-Mateen II jako Czarna Manta i Dolph Lundgren jako Nerus. Pojawią się też nowe twarze, w tym bohater, w którego wcieli się Pilou Asbaek. Prawdopodobnie zobaczymy też Merę graną przez Amber Heard (choć nie widać jej w teaserze), nie wiadomo jednak, jak duża będzie jej rola, biorąc pod uwagę negatywny PR aktorki. Poniżej teaser. Zwiastun zobaczymy w czwartek. W filmie Aquaman będzie bronić swojego domu przed zniszczeniem, gdy zostanie wyzwolona starożytna siła.

 

Przypomnijmy, że pierwszy Aquaman okazał się dużym przebojem finansowym, zarabiając ponad miliard dolarów przy budżecie około 200 milionów.

Premiera widowiska zaplanowana jest na 21 grudnia – studio nie zdecydowało się na kolejne przesunięcie pomimo trwających strajków. Na stanowisko reżysera powrócił James Wan.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA