search
REKLAMA
News

Zobaczcie pierwszy zwiastun drugiego sezonu ARCANE. Serial Netflixa wróci w listopadzie

W obsadzie Arcane (role głosowe) są między inymi Hailee Steinfeld (Vi) i Ella Purnell (Jinx).

Łukasz Budnik

12 czerwca 2024

REKLAMA

Do sieci trafił teaser serialu Arcane osadzonego w świecie gier League of Legends. Zobaczcie, jak zapowiada się nowa odsłona.

Przypomnijmy, o czym opowiada Arcane:

“Arcane” to opowieść o delikatnej równowadze między bogatym Piltover i obskurnym Zaun. Napięcie między tymi miastami rośnie, gdy w Piltover wynaleziona zostaje nowa technologia, która pozwala każdemu śmiertelnikowi kontrolować magiczną energię, a w Zaun – nowa substancja zmieniająca ludzi w potwory. Rywalizacja między nimi rozdziela rodziny i przyjaciół. W “Arcane” ożywają relacje, które ukształtowały niektórych znanych bohaterów “League of Legends”, takich jak Vi, Jinx, Caitlyn, Jayce i Viktor. W złożonym świecie animowanego serialu, którego akcja toczy się w uniwersum gry “League of Legends”, nie brakuje trudnych decyzji, zapierających dech w piersiach animacji i wciągających opowieści.

W obsadzie serialu (role głosowe) są między inymi Hailee Steinfeld (Vi), Ella Purnell (Jinx), Kevin Alejandro (Jayce Tali) i Katie Leung (Caitlyn Kiramman). Pierwszy sezon serialu zadebiutował w 2021 roku i zdobył uznanie widzów i krytyków, stając się laureatów wielu nagród (w tym Emmy). Drugi pojawi się w listopadzie tego roku i będzie ostatnim.Twórcy zapowiadają jednak, że to dopiero pierwsza z wielu opowieści osadzonych w świecie League of Legends. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA