search
REKLAMA
News

Zobaczcie nowy zwiastun LIGI SPRAWIEDLIWOŚCI ZACKA SNYDERA

Łukasz Budnik

14 lutego 2021

REKLAMA

18 marca na HBO Max (w Polsce na HBO Go) zadebiutuje Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera, całkowicie odmienna od wersji wyświetlanej w kinach w 2017 roku. Ta kończona i modyfikowana była bowiem bez udziału reżysera, a dokrętkami zajął się inny twórca – Joss Whedon. Większość materiału zostanie pokazana widzom po raz pierwszy. Do sieci trafił nowy zwiastun widowiska.

Snyder przez ostatnie miesiące skupiał się na ukończeniu swojej wizji, w tym realizacji dodatkowych scen z częścią aktorów – w międzyczasie potwierdził, że w jego dziele znajdą się 2,5h niepublikowanego dotąd w żaden sposób materiału, a całość potrwa łącznie aż 4 godziny (pierwotnie widowisko miało zadebiutować jako serial). Produkcja otrzymała kategorię R.

Lidze Sprawiedliwości Zacka Snydera pojawią się między innymi Ben Affleck, Henry Cavill, Gal Gadot, Ezra Miller, Jason Momoa, Ray Fisher, Amy Adams, Willem Dafoe, Jeremy Irons, Amber Heard i Connie Nielsen. Tytułowi bohaterowie zmierzą się z zagrożeniem ze strony Darkseida i Steppenwolfa.

Czekacie na ten film?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA