search
REKLAMA
News

M. NIGHT SHYAMALAN powraca. Do sieci trafił zwiastun filmu OLD

W Polsce “Old” pojawi się 30 lipca.

Łukasz Budnik

27 maja 2021

REKLAMA

Do sieci trafił zwiastun nowego filmu M. Night Shyamalana, zatytułowanego Old. Zainspirowany francuską powieścią graficzną Sandcastle autorstwa  Pierre’a Oscara Levy’ego i Frederika Peetersa, horror opowie o grupie ludzi, którzy w czasie pobytu na plaży zaczynają się nagle gwałtownie starzeć.

Wśród bohaterów znajdziemy rodziców z dwójką dzieci, młodą parę i kilku turystów, których dzień w ustronnej zatoce zamienia się w koszmar. W filmie Shyamalana wystąpili Gael García Bernal, Vicky Krieps, Alex Wolff, Thomasin McKenzie, Aaron Pierre, Abbey Lee, Nikki Amuka-Bird, Rufus Sewell i Ken Leung. Zdjęcia zakończyły się w listopadzie zeszłego roku. Poniżej trailer:

To pierwszy z dwóch filmów, które Shyamalan przygotuje dla Universal Pictures na mocy ich umowy – kolejny ma zadebiutować w lutym 2023 roku, jednak jeszcze nie wiadomo, o czym opowie.

Old trafi do amerykańskich kin 23 lipca. W Polsce pojawi się tydzień później.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA