search
REKLAMA
News

Znani złoczyńcy powracają w nowym zwiastunie filmu SPIDER-MAN: BEZ DROGI DO DOMU

“Spider-Man: Bez drogi do domu” zadebiutuje 17 grudnia.

Łukasz Budnik

17 listopada 2021

REKLAMA

Zbliża się premiera filmu Spider-Man: Bez drogi do domu, kolejnej odsłony perypetii superbohatera granego przez Toma Hollanda. Na miesiąc przed debiutem w kinach, do sieci trafił kolejny zwiastun widowiska skupiający się na walce Spider-Mana ze złoczyńcami z innych rzeczywistości.

W zapowiedzi pojawiają się Doktor Octopus, Zielony Goblin, Sandman, Electro i Lizard – wszyscy grani są przez tych samych aktorów, co w swoich ekranowych debiutach, zatem w filmie oprócz potwierdzonego już Alfreda Moliny występują Willem Dafoe, Thomas Haden Church, Jamie Foxx i Rhys Ifans. Mimo ciągłych plotek i przecieków związanych z pojawieniem się Tobeya Maguire’a i Andrew Garfielda w rolach wcześniejszych Spider-Manów, twórcy nie zdecydowali się uwzględnić ich w zwiastunie.

Przypomnijmy, że nadchodzącym widowisku Peter Parker zmierzy się z konsekwencjami wydarzenia z końcówki Spider-Mana: Daleko od domu, w której Mysterio zdradził jego tożsamość całemu światu. O pomoc poprosi Doktora Strange’a, a ich działania doprowadzą do zamieszania w multiwersum.  W Spider-Manie: Bez drogi do domu oprócz aktorów wymienionych wyżej oficjalnie występują jeszcze między innymi Tom Holland, Zendaya, Benedict Cumberbatch, Jacob Batalon, J.K. Simmons, Benedict Wong oraz Marisa Tomei. Reżyseruje Jon Watts. Polska premiera 17 grudnia.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA