search
REKLAMA
News

ZENDAYA zdradziła, jakiego rodzaju rolę chciałaby zagrać

W jakiej roli widzi się Zendaya?

Łukasz Budnik

3 września 2023

REKLAMA

Zendaya, która obchodziła wczoraj 27 urodziny, znana jest z ról m.in. w serialach Disney Chanell, trylogii o Spider-Manie z MCU i z Euforii, za którą otrzymała dwie nagrody Emmy. O jakiej roli marzy jeszcze aktorka?

Zendaya przed strajkiem wzięła udział w rozmowie z Elle, w której podzieliła się informacją na ten temat:

Chciałabym zagrać jakiegoś złoczyńcę, nabrać tej złej energii charakterystycznej dla superzłoczyńców. Niekoniecznie w sensie superbohaterskim, ale też po prostu emocjonalnym. Zazwyczaj gram dobre bohaterki, więc raz chciałabym być tą złą.

W przeciągu kolejnego roku zobaczymy Zendayę jako Chani w drugiej części Diuny (premiera 15 marca 2024 roku) oraz w Challengers (26 kwietnia 2024 roku) Luki Guadagnino – oba te filmy miały pierwotnie zadebiutować jeszcze w tym roku, ale zostały przełożone ze względu na strajki. Zapowiedziany jest też trzeci sezon Euforii, jednak na ten moment nie wiadomo, kiedy nowe odcinki trafią na HBO Max.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA