search
REKLAMA
News

ZENDAYA przypomina urażonym różnicą wieku w MALCOLMIE i MARIE, że jest już dorosła

Łukasz Budnik

29 stycznia 2021

REKLAMA

Już 5 lutego na Netfliksie zadebiutuje Malcolm i Marie, nakręcony podczas pandemii film Sama Levinsona, w którym zagrali Zendaya i John David Washington. Ze spływających recenzji możemy wysnuć wniosek, że produkcja będzie istotnym graczem podczas sezonu nagród – oboje aktorów występujących w filmie wymienia się wśród potencjalnych kandydatów do Oscara. 

Washington wciela się w Malcolmie i Marie w filmowca, który wraca ze swoją dziewczyną do domu po premierze jego najnowszego filmu. Gdy wspólnie czekają na pierwsze recenzje, zaczynają rozmawiać na temat swoich poprzednich relacji. Wśród części widzów wątpliwości wzbudził fakt, że Washingtona i Zendayę dzieli 12 lat różnicy (on ma 36, ona 24), a mimo to wcielają się w parę. Aktorka w niedawnej rozmowie z magazynem “People” stwierdziła, że rozumie oburzenie widzów, wynikające z faktu, że przez większość dotychczasowej kariery wcielała się w nastolatki. Przypomina jednak, że sama jest już pełnoletnia.

Ludzie zapominają – co jest zrozumiałe, bo grałam szesnastolatki odkąd sama skończyłam 16 lat – że jestem dorosła. Dojrzewam i rozwijam się, zatem wiedziałam, że nadejdzie moment, gdy zagram kogoś w swoim wieku.

Do kwestii tej odniósł się też kilkanaście dni temu Washington:

Nie martwiło mnie to, ponieważ to kobieta. Widzowie właśnie w tym filmie zobaczą, jak bardzo jest kobieca. Ma w tym biznesie dużo więcej doświadczenia niż ja. (…) Doceniam jej mądrość i wnikliwość, jeśli chodzi o przemysł filmowy. Podziwiam to. Bardzo mnie ekscytuje, że po premierze filmu ludzie przekonają się, jak dojrzała jest w tej roli.

Zendaya w zeszłym roku zdobyła nagrodę Emmy za pierwszoplanową rolę w Euforii, a w tym roku mamy ją zobaczyć w Diunie oraz kolejnym Spider-Manie z kinowego uniwersum Marvela. Z kolei Washington zagrał główną rolę w Tenet Christophera Nolana. Okaże się, czy występy w Malcolmie i Marie rzeczywiście przyniosą obojgu nominację do Oscara. Sam film budzi mieszane reakcje – w serwisie Rotten Tomatoes ma w tym momencie zarejestrowanych 61% pozytywnych recenzji. 

Czekacie na Malcolma i Marie?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA