search
REKLAMA
News

ZACK SNYDER’S JUSTICE LEAGUE z nowymi plakatami i datą premiery. Pojawi się na HBO GO!

Łukasz Budnik

29 stycznia 2021

REKLAMA

Otrzymaliśmy dziś potwierdzenie, kiedy zadebiutuje Zack Snyder’s Justice League. Produkcja, która trafi na HBO Max będzie całkowicie różnić się od wersji wyświetlanej w kinach (ta kończona i modyfikowana była bowiem bez udziału reżysera, a dokrętkami zajął się inny twórca – Joss Whedon) i większość materiału zostanie pokazana po raz pierwszy.

Przez dłuższy czas utrzymywano, że dzieło Snydera zostanie oryginalnie pokazane w formie czterech części, z czego każda będzie trwać godzinę, a po emisji wszystkich odcinków produkcję będzie można obejrzeć jako pojedynczy film. Ostatecznie stanęło na tym, że Zack Snyder’s Justice League zostanie udostępnione na HBO Max jako trwające 4 godziny widowisko.

Dziś Snyder pokazał nowe plakaty filmu i jednocześnie datę premiery – będzie to 18 marca. Co ważne, produkcja pojawi się także na HBO Go. 

Według informacji, twórca na dokończenie swojej wizji filmu – w tym nakręcenie dodatkowych scen – otrzymał 70 milionów dolarów. Reżyser i jego ekipa dopracowują jeszcze efekty specjalne oraz pracują nad ostatecznym montażem. Snyder potwierdził, że w jego dziele znajdą się 2,5h niepublikowanego dotąd w żaden sposób materiału (w tym nawet sceny z Jokerem Jareda Leto), a z poprzednich doniesień wynika, że film ma mieć kategorię R.

Czekacie na Ligę sprawiedliwości Snydera?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA