search
REKLAMA
News

Zadebiutował teledysk do piosenki Lady Gagi z filmu TOP GUN: MAVERICK

Top Gun: Maverick zadebiutuje 27 maja.

Łukasz Budnik

7 maja 2022

Tom Cruise
REKLAMA

Już wkrótce zadebiutuje Top Gun: Maverick, kontynuacja przeboju z 1986 roku. Kilka dni temu do sieci trafiły już pierwsze reakcje dziennikarzy, którzy nie kryją zachwytu nad filmem Josepha Kosinskiego. Zadebiutowała też piosenka, która wybrzmi w czasie napisów końcowych – “Hold My Hand” Lady Gagi. Teraz mamy okazję obejrzeć teledysk. 

Utwór został napisany przez Gagę oraz BloodPop. Swój udział przy tworzeniu nagrania miał też Benjamin Rice. Przypomnijmy, że piosenka z pierwszej części Top Gun, kultowe “Take My Breath Away” grupy Berlin, została nagrodzona Oscarem.

Opis Mavericka brzmi:

Po ponad 30 latach w służbie amerykańskiej marynarce wojennej, Pete „Maverick” Mitchell (Tom Cruise) jest tam, gdzie powinien być – na szczycie. Jest mistrzowskim pilotem, testującym najnowocześniejsze maszyny. Staje na czele spec-grupy szkolącej pilotów do udziału w misji, jakiej dotąd nie było. Spotyka porucznika, Bradleya „Roostera” Bradshawa (Miles Teller), syna swojego przyjaciela, Nicka „Goose’a” Bradshawa, który zginął przed laty podczas jednej z misji. Maverick musi stawić czoła niepewnej przyszłości oraz wydarzeniom z przeszłości. Stawia wysokie wymagania tym, którzy zostali wybrani do niebezpiecznej misji.

Oprócz Cruise’a i Tellera, w filmie występują między innymi Jennifer Connelly, Val Kilmer, Glen Powell, Jon Hamm, Ed Harris, Thomasin McKenzie.

W tweetach napisanych po pokazie czytamy, że Maverick to film ekscytujący, emocjonalny, zachwycający zdjęciami, scenami powietrznymi oraz rolami Cruise’a i Tellera. Pojawiają się nawet stwierdzenia, że to jedna z najlepszych produkcji od lat. Top Gun: Maverick zadebiutuje 27 maja.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA