search
REKLAMA
News

Wyciekła nowa grafika przedstawiająca BATMANA Michaela Keatona. Jak będzie wyglądać w DCEU?

Batman Keatona pojawi się na ekranie po raz pierwszy od 1992 roku.

Łukasz Budnik

15 kwietnia 2022

batman 1989
REKLAMA

W nadchodzącym widowisku The Flash Michael Keaton ponownie pojawi się jako Batman, powtarzając swoją rolę z filmów Tima Burtona z lat 1989-1992. Aktor pojawi się także w nadchodzącym Batgirl przeznaczonym na platformę HBO Max. Do sieci wyciekła grafika, która daje pogląd na to, jak Batman Keatona będzie prezentować się w DCEU (choć nie mamy oficjalnego potwierdzenia, że to ostateczny projekt).

Gdy w 2020 roku ogłoszono, że Keaton powróci jako Batman, pojawiały się głosy, że może przejąć w uniwersum DC rolę podobną do tej, którą miał Samuel L. Jackson jako Nick Fury w MCU, zatem gościnnie wystąpi w kilku projektach. Batmana z The Flash zobaczyliśmy pierwszy raz w teaserze pokazanym na zeszłorocznym DC FanDome, choć twórcy zdecydowali się tylko na pokazanie tyłu maski bohatera.

Poniżej grafika, która od wczoraj krąży w sieci. Widzimy drobne różnice w stosunku do kostiumu z filmów Burtona, między innymi zmiana koloru pasa.

batman keaton 5

 

Projekt pokrywa się z kostiumem, który widzieliśmy na jednym ze zdjęć z planu Batgirl.

batman batgirl

The Flash z Ezrą Millerem w roli głównej ma zadebiutować 23 czerwca 2023. Nie znamy jeszcze premiery Batgirl, choć na ten moment mówi się, że przypadnie ona jeszcze na ten rok. Film reżyserują Adil El Arbi i Bilall Fallah, a w roli tytułowej zobaczymy Leslie Grace.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA