search
REKLAMA
News

W trzecim sezonie THE BOYS będzie ponad trzy razy więcej krwi niż w drugim

Łukasz Budnik

29 kwietnia 2021

REKLAMA

The Boys to serial, który nie stroni od kontrowersyjnych treści – twórcy nie obawiają się pokazać przemocy i krwi lejącej się strumieniami. Zapowiada się na to, że w trzecim sezonie zobaczymy jej jeszcze więcej niż dotychczas.

W nowym wywiadzie z Collider wypowiedział się Laz Alonso, jeden z członków obsady. Zapowiedział, że w nadchodzącym sezonie zobaczymy trzy razy więcej krwi niż w poprzednim.

Powiem tak: rozmawiałem z główną makijażystką, która zajmuje się też zamawianiem krwi – to jedno z jej zajęć. Powiedziała mi, że w sezonie drugim nie zostały użyte nawet cztery litry, wierzcie lub nie. Tymczasem przy sezonie 3 jesteśmy już na etapie ponad dziesięciu litrów. Niech to będzie wskazówka, w którą stronę to idzie.

The Boys

O wyjątkowości nadchodzącego sezonu może świadczyć też fakt, że pojawi się w nim odcinek zatytułowany Herogasm. Będzie oparty na kontrowersyjnym komiksie Garetha Ennisa i Daricka Robertsona, w którym tytułowi The Boys – grupa, która stawia czoło superbohaterom nadużywających swoich mocy – trafia na imprezę organizowaną na tropikalnej wyspie przez korporację Vaught. Tam herosi pozwalają sobie na rozmaite legalne oraz nielegalne czynności i organizują orgię. Nieobecność superbohaterów zostaje obywatelom wytłumaczona tym, że wyruszyli oni w kosmos aby walczyć z obcymi formami życia. Już sam komiks wzbudził po premierze poruszenie (choć materiał źródłowy także nie stroni od treści kontrowersyjnych), okaże się zatem, jakie reakcje wywoła serialowa wersja tego wątku.

Data premiery 3. sezonu nie została jeszcze ustalona. Wiemy, że do obsady dołączył Jensen Ackles, znany z Supernatural. Zagra postać zwaną Soldier Boy, będącą kimś w stylu Kapitana Ameryki.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA