search
REKLAMA
News

W OPPENHEIMERZE mamy zobaczyć sceny seksu i nagości. Z czyim udziałem?

“Oppenheimer” zadebiutuje 21 lipca.

Łukasz Budnik

10 lipca 2023

REKLAMA

Już niedługo zobaczymy Cillliana Murphy’ego w tytułowej roli w Oppenheimerze Christophera Nolana. Aktorowi został poświęcony artykuł w The Guardian, z którego dowiedzieliśmy się, że w filmie znajdzie się scena seksu  – co nie jest regułą w dziełach brytyjskiego reżysera.

Z artykułu dowiadujemy się, że nago przed kamerą wystąpili Cillian Murphy i Florence Pugh (która gra byłą partnerkę Oppenheimera), a w filmie mamy zobaczyć także intensywny moment z udziałem żony Oppenheimera, w którą wciela się Emily Blunt. Murphy nie był jednak skłonny zdradzać szczegółów, mówiąc:

Mam instrukcje, żeby niczego nie wyjawić. Umieszcza się dwoje aktorów w pomieszczeniu żeby sprawdzić, czy mają chemię, a patrzą na to producenci i reżyser. Nie wiem, jak to mierzą i wydaje się to głupie, ale czasem ta chemia jest i nikt nie ma pojęcia, dlaczego. Można się natychmiast przed kimś otworzyć i próbować różnych rzeczy. Zdarzało mi się mówić, że nie zrobiłbym tego, gdyby nie Emily.

oppenheimer

Blunt w innym wywiadzie mówiła niedawno, że Murphy omijał wspólne posiłki aktorów ze względu na presję, jaka na nim spoczywała.

Oppenheimer zadebiutuje 21 lipca. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA