search
REKLAMA
News

W GŁĘBI LASU. Zwiastun polskiego serialu na podstawie powieści Harlana Cobena

Łukasz Budnik

13 maja 2020

REKLAMA

Polski oddział Netflixa opublikował wczoraj zwiastun serialu W głębi lasu, rodzimej produkcji opartej na powieści Harlana Cobena pod tym samym tytułem, wydanej w 2007 roku.

Fabuła – według opisu samego Netflixa – przedstawia się następująco:

“Jest lato 1994 roku, wakacyjny obóz na łonie natury. Cztery osoby wchodzą do lasu, ale nigdy z niego nie wracają. Policji udaje się odnaleźć zwłoki dwójki z nich. Paweł Kopiński (Grzegorz Damięcki), dziś warszawski prokurator, mimo upływu lat, nigdy nie otrząsnął się po stracie ukochanej siostry. Niespodziewane trafia na nowy ślad, który zdaje się być powiązany ze zniknięciem dziewczyny w 1994 roku. Co naprawdę wydarzyło się w lesie 25 lat temu?”

Serial będzie składać się z sześciu odcinków. W rolach głównych Grzegorz Damięcki, Agnieszka Grochowska, Wiktoria Filus i Hubert Miłkowski. Serial reżyserują Leszek Dawid (Jesteś Bogiem) oraz Bartosz Konopka (Królik po berlińsku).

Premiera zaplanowana została na 12 czerwca.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA