search
REKLAMA
News

Scenariusz czwartego KOGLA-MOGLA ukończony

Łukasz Budnik

13 maja 2020

REKLAMA

Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3 co prawda nie przypadł do gustu ani widzom, ani krytykom, ale był sukcesem kasowym – wobec tego w przygotowaniu jest już część czwarta. Co więcej, jej scenariusz został już ukończony. 

Ilona Łepkowska, scenarzystka serii, podzieliła się szczegółami w rozmowie z Party.pl:

Scenariusz jest gotowy, właśnie nanoszę ostatnie poprawki. Zapowiada się, że będzie to zwariowany film, bliski współczesnym gustom. Mam nadzieję, że sytuacja z koronawirusem zostanie na tyle opanowana, że w sierpniu uda nam się wejść na plan zdjęciowy. Oby tylko nie była to płonna nadzieja.

Miszmasz, czyli Kogel-mogel 3

Łepkowska dodała, że trzon obsady będą stanowić ci sami aktorzy, co w poprzedniej części: Grażyna Błęcka-Kolska, Katarzyna Łaniewska, Anna Mucha, Nikodem Rozbicki, Zdzisław Wardejn i Aleksandra Hamkało. Scenarzystka zdaje sobie sprawę z krytyki jaka spadła na ostatnią część i zapowiada, że zostanie ona wzięta pod uwagę. Jak przyznała, jednym z argumentów za powstaniem kolejnej kontynuacji był sukces finansowy poprzednika.

Będziecie chcieli obejrzeć czwartą część Kogla-mogla?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA