search
REKLAMA
News

Przyczyna śmierci ROBBIE’EGO COLTRANE’A została ujawniona

Robbie Coltrane zmarł 14 października.

Łukasz Budnik

24 października 2022

coltrane śmierć
REKLAMA

14 października zmarł Robbie Coltrane, który podbił serca fanów Harry’ego Pottera rolą Hagrida. Po tygodniu do sieci trafiły informacje na temat przyczyny śmierci aktora.

W tekście “Deadline“, które powołuje się na akt zgonu, czytamy, że u Coltrane’a nastąpiła niewydolność wielonarządowa. Aktor cierpiał także na sepsę, infekcję dolnych dróg oddechowych oraz blok serca. Ponadto, stwierdzono u niego otyłość oraz cukrzycę typu drugiego.

Niedługo po tym, jak do sieci trafiła informacja o śmierci Coltrane’a, upamiętnili go J.K. Rowling i Daniel Radcliffe, a z czasem do sieci trafiły kolejne komentarze gwiazd filmów o młodym czarodzieju. We wszystkich wypowiedziach podkreślano, że Coltrane zawsze dbał o dobrą atmosferę na planie, wspierał wszystkich dobrym słowem i żartem, był bardzo przyjazny i traktował jak profesjonalistów wszystkich na planie, wliczając w to młodych, początkujących aktorów.

Robbie Coltrane

Coltrane zmarł w wieku 72 lat w szpitalu w rodzimej Szkocji. Informację o jego odejściu przekazał agent aktora.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA