search
REKLAMA
News

Twórcy THE MANDALORIAN usunęli komentowaną przez fanów STAR WARS wpadkę z poprzedniego odcinka serialu

Łukasz Budnik

27 listopada 2020

REKLAMA

W poprzednim odcinku serialu The Mandalorian, zatytułowanym The Siege, twórcom przydarzyło się potknięcie. Fabuła odcinka skupiała się na tytułowym Mandalorianinie, który ponownie połączył siły z Carą Dune (Gina Carano) oraz Greefem Kargą (Carl Weathers, który był też reżyserem odcinka) aby zlikwidować bazę będącą pozostałością po upadłym kilka lat wcześniej Imperium. Odcinek był po brzegi wyładowany akcją, ale fani wychwycili błąd w postaci osoby, którą kamera uwzględniła w jednym z ujęć.

W jednej ze scen dostrzec można było postać w dżinsach i koszulce, będąca kimś z ekipy filmowej. Fani Star Wars szybko podchwycili ten błąd – mężczyzna został ochrzczony jako Jeans Guy, doczekał się wpisu w tworzonej przez miłośników uniwersum encyklopedii Gwiezdnych wojen, a nawet został żartobliwie przedstawiony jako kolekcjonerska figurka.

Mimo w gruncie rzeczy pozytywnego odbioru wpadki, twórcy serialu postanowili usunąć to niedociągnięcie i wraz z premierą nowego odcinka cyfrowo wymazali Jeans Guya z kadru. Poniżej porównanie kadrów z pierwotnej i nowej wersji odcinka:

Tymczasem dziś na Disney+ zawitał kolejny odcinek serialu, w którym dowiadujemy się kilku interesujących informacji o Baby Yodzie. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA