search
REKLAMA
News

Twórcy COBRA KAI mówią o tym, kiedy chcieliby wejść na plan czwartego sezonu serialu

Łukasz Budnik

7 stycznia 2021

REKLAMA

Na Netfliksie można aktualnie oglądać trzeci sezon serialu Cobra Kai. Produkcja, w której śledzimy dalsze losy postaci znanych z kultowego filmu Karate Kid, powstała jako serial udostępniany na YouTubie, a jej popularność sprawiła, że kolejne odcinki znalazły się już w bibliotece popularnego serwisu streamingowego – co więcej, zostały świetnie przyjęte przez krytyków i widzów. W wywiadzie udzielonym stronie PopCulture.com, twórca serialu – Josh Heald – opowiedział o planach na dalsze części.

Heald zdradził, kiedy twórcy chcą wrócić na plan.

Planujemy zrobić czwarty sezon w 2021 roku. Przez COVID wszystkim trudno jest określić, kiedy dokładnie się to stanie, ale oczekujemy, że będzie to początek 2021. Upewniamy się, że historia ma sens, a scenariusze są solidne i przygotowujemy wszystko tak, żebyśmy mogli zacząć kiedy będzie okazja. Zbudowaliśmy dużo planów, więc będziemy mogli ruszyć, gdy tylko dostaniemy zielone światło.

Kilka słów dorzucił też współtwórca i producent, Jon Hurwitz.

Mamy plany na jeszcze kilka sezonów. Gdy zaczynaliśmy pisać pierwszy, wiedzieliśmy, gdzie chcemy zakończyć tę historię, ale nie było jasne, ile to zajmie. Napisaliśmy większość czwartego sezonu i myślimy o kolejnych, ale o tym będziemy na bieżąco rozmawiać z Netflixem.

Hurwitz wspomniał, że twórcy nie obawiają się sytuacji, w której Netflix zdecyduje się nie przedłużyć współpracy, bo są pewni, że będą w stanie kontynuować opowiadaną historię. Zasugerował też, że w grę wchodzą spin-offy, przywołując przykład Breaking Bad oraz Better Call Saul.

Tutaj przeczytacie recenzję trzeciego sezonu.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Elblążanin. Docenia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Kocha trylogię "Before" Richarda Linklatera. Syci się nostalgią, lubi fotografować. Prywatnie mąż i ojciec, który z niemałą przyjemnością wprowadza swojego syna w świat popkultury.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA