search
REKLAMA
News

Twórcy AVATARA 2 już wkrótce wrócą na plan. Nowe zdjęcie zza kulis widowiska science fiction

Łukasz Budnik

22 maja 2020

05 1
REKLAMA

Nim rozpoczęła się pandemia, James Cameron pracował jednocześnie nad drugą i trzecią częścią Avatara. Pierwszy sequel zadebiutuje 17 grudnia 2021 roku, Avatar 3 – 22 grudnia 2023 roku. Później przyjdzie czas na Avatara 4 – 19 grudnia 2025 roku. Ostatnią zapowiedzianą częścią serii jest Avatar 5, który ma trafić na ekrany  17 grudnia 2027 roku. Producent filmu, Jon Landau, zapowiedział, że ekipa już wkrótce wróci na plan.

Według umieszczonego na Instagramie wpisu Landaua, twórcy powrócą do Nowej Zelandii – gdzie powstają części druga i trzecia – już w przyszłym tygodniu i są z tego powodu bardzo podekscytowani. Producent przy okazji dorzucił fotkę przedstawiającą pojazdy, które zobaczymy w filmie –  Matadora, szybki okręt dowodzenia i Picadora, odrzutową łódź.

https://www.instagram.com/p/CAdy0QNpwLP/

James Cameron stwierdził niedawno, że na tę chwilę nie ma obaw, że twórcy nie zdążą ukończyć filmu do czasu zaplanowanej premiery. Czekacie?

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA