search
REKLAMA
News

Twórca serialu o LOKIM zapowiada niespodziewane elementy science fiction

Łukasz Budnik

14 lipca 2020

REKLAMA

Loki to jeden z kilku seriali wchodzących w skład kinowego uniwersum Marvela i przeznaczonych na platformę Disney+. W zeszłym tygodniu w serwisie pojawiły się trzy docelowe strony, na których po premierze będzie można oglądać WandaVision, The Falcon and the Winter Soldier oraz właśnie Lokiego. W związku z tym głos zabrał showrunner serialu, Michael Waldron.

Twórca na swoim instastory stwierdził, że podoba mu się oprawa graficzna w postaci zielonej mgławicy i że sugeruje ona, że w Lokim odnajdziemy elementy SF. Z jego komentarza wynika, że słusznie.

Wiecie, co mówią o sci-fi. Jeśli chodzi o science fiction, spodziewajcie się niespodziewanego.

Jego komentarz udostępniła u siebie reżyserka serialu, Kate Herron.

W Lokim w rolę uwielbianego boga psot ponownie wciela się Tom Hiddleston. Z wcześniejszych doniesień wiadomo, że w serialu będziemy oglądać tę wersję bohatera, która uciekła z Tesseractem podczas podróży Avengers w czasie do bitwy o Nowy Jork. To właśnie w produkcji sygnowanej nazwiskiem Waldrona dowiemy się, dokąd następnie udał się bohater.

Loki ma zadebiutować na początku 2021 roku. 

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA