search
REKLAMA
News

TOP GUN: MAVERICK. Nowe fotki promocyjne

Łukasz Budnik

30 stycznia 2020

Top Gun Maverick top gun maverick 2
REKLAMA

Do sieci trafiły zdjęcia promocyjne z nadchodzącego widowiska Top Gun: Maverick. Widzimy na nich nowych bohaterów, młodych adeptów szkoły pilotów. 

Akcja sequelem osadzona jest 34 lata po pierwowzorze. Maverick jest instruktorem we wspomnianej szkole, a jednym z jego uczniów jest syn Goose’a. W obsadzie znaleźli się  Tom Cruise, Jennifer Connelly, Glen Powell, Jon Hamm, Ed Harris i Miles Teller. Ten ostatni wciela się w Bradleya “Roostera” Bradshawa, syna Goose’a z części pierwszej. Według reżysera sequela, Josepha Kosinskiego, relacja między Roosterem i Maverickiem będzie emocjonalnym rdzeniem filmu. Kosinski mówił też, że chciałby dalej zagłębić wątek Mavericka oraz Icemana, w którego wcielał się Val Kilmer. Aktor póki co nie pojawił się w materiałach promocyjnych.

Miles Teller jako Bradley Rooster Bradshaw
Danny Ramirez jako Fanboy
Monica Barbaro jako Phoenix
Glen Powell jako Hangman
Jay Ellis jako Payback
Lewis Pullman jako Bob

Premiera została wyznaczona na 26 czerwca 2020 roku. Joseph Kosinski, ma do tej pory na koncie takie filmy jak Niepamięć Tron: Dziedzictwo

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły autora >>>

REKLAMA