search
REKLAMA
News

Tony Dalton zapowiada, że szósty sezon BETTER CALL SAUL będzie nieprzewidywalny. “Wymyka się spod kontroli”

“Better Call Saul” powróci w 2022 roku.

Łukasz Budnik

26 listopada 2021

REKLAMA

Trwa realizacja szóstego, finałowego sezonu Better Call Saul. Produkcja mierzyła się z problemami – najpierw zdjęcia zostały opóźnione ze względu na pandemię, a w lipcu tego roku do szpitala trafił Bob Odenkirk, który zasłabł na planie. Wygląda jednak na to, że teraz prace przebiegają pomyślnie – swój udział zakończył już Tony Dalton wcielający się w antagonistę Lalo Salamancę.

Dalton promuje aktualnie serial Hawkeye, gdzie gra Jacka Duquesne. W rozmowie z “The Hollywood Reporter” aktor potwierdził, że nakręcił już swoje sceny i dodał, że musi dochować tajemnicy na temat tego, co wydarzy się w kolejnych odcinkach. Z kolei w wywiadzie przeprowadzonym przez “Collider” zapowiedział, że możemy spodziewać się nieprzewidywalnego sezonu.

Dalton stwierdził:

To było bardzo ekscytujące. Bardzo, bardzo ekscytujące. Nie macie pojęcia, co się wydarzy. To, co napisali ci goście, wymyka się spod kontroli.

Na ten moment nie wiadomo nic na temat fabuły szóstego sezonu, choć twórcy już w zeszłym roku zapowiadali, że mocno zależy im na zespojeniu wszystkich wątków, także z Breaking Bad. Peter Gould mówił:

Myślę że po obejrzeniu “Better Call Saul” spojrzycie na “Breaking Bad” w zupełnie innym świetle. Dowiemy się pewnych dotychczas nieznanych rzeczy o postaciach i wydarzeniach z “Breaking Bad”, co więcej: dowiemy się także o ich losach, które mogą okazać się zaskakujące. Zaczęliśmy w 2007 roku, więc to 13 lat pracy, wszystko musi do siebie pasować jak idealna układanka. Mam nadzieję, że nam się to uda – zrobimy, co w naszej mocy.

Finałowy sezon Better Call Saul będzie składać się z 13 odcinków i zostanie podzielony na dwie części. Pierwsza z nich ma zadebiutować na początku 2022 roku, zaś ostatnie odcinki mamy zobaczyć latem.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA