search
REKLAMA
News

Fan dostrzegł SPIDER-MANA Tobeya Maguire’a na grafice promującej BEZ DROGI DO DOMU

Grafika która przedstawia dawnego Spider-Mana znalazła się na opakowaniu produktu dla psów.

Łukasz Budnik

26 listopada 2021

REKLAMA

Zbliża się premiera filmu Spider-Man: Bez drogi do domu, kolejnej odsłony perypetii superbohatera granego przez Toma Hollanda. Po zwiastunie, który zadebiutował w zeszłym tygodniu, w sieci pojawiły się kolejne dyskusje w sprawie ewentualnego pojawienia się Tobeya Maguire’a i Andrew Garfielda w rolach wcześniejszych Spider-Manów.

Poszlaką w samym zwiastunie było ujęcie z jego brazylijskiej wersji, gdzie Lizard został uderzony przez “niewidzialną” postać; fani są pewni, że chodzi o cyfrowo wyciętego innego Spider-Mana. Tymczasem jeden z użytkowników Twittera wstawił post, na którym pokazuje grafikę promocyjną umieszczoną na opakowaniu firmy Bark Box oferującej produkty dla psów. Widać na nim fragment kostiumu noszonego przez Tobeya Maguire’a w jego filmach. Niektórzy komentujący są pewni, że to nie przypadek i że twórcy dają kolejne wskazówki, że Maguire i Garfield pojawią się w filmie.

Poniżej oryginalny tweet:

Zdjęcie Spider-Mana Maguire’a pochodzi z pierwszej części z 2002 roku:

 

 

W nadchodzącym widowisku Peter Parker zmierzy się z konsekwencjami wydarzenia z końcówki Spider-Mana: Daleko od domu, w której Mysterio zdradził jego tożsamość całemu światu. O pomoc poprosi Doktora Strange’a, a ich działania doprowadzą do zamieszania w multiwersum. W świecie Petera pojawią złoczyńcy – Doktor Octopus, Zielony Goblin, Sandman, Electro i Lizard. W Spider-Manie: Bez drogi do domu oficjalnie występują między innymi Tom Holland, Zendaya, Benedict Cumberbatch, Jacob Batalon, J.K. Simmons, Benedict Wong, Alfred Molina, Jamie Foxx, Thomas Haden Church, Rhys Ifans, Willem Dafoe oraz Marisa Tomei. Reżyseruje Jon Watts. Polska premiera 17 grudnia.

Łukasz Budnik

Łukasz Budnik

Pochodzi z Elbląga. Uwielbia zarówno kino nieme, jak i współczesne blockbustery oparte na komiksach. Nie może się doczekać wspólnych seansów z dorastającym synem.

zobacz inne artykuły >>>

REKLAMA